کشمش ملایر کشمش ملایر محبوبترین انواع کشمش درجه یک و اعلای ملایر آنلاین خرید کنید کشمش ملایر خرید کشمش ملایر jخرید اینترنتی محبوبترین انواع کشمش ملایر با کیفیت صادراتی
کشمش ملایر
کشمش ملایر
کشمش ملایر
کشمش ملایر

کشمش و مویز

انواع کشمش و مویز طبیعی و ارگانیک

کشمش ملایر طبیعی و ارگانیک

طبیعت کوهستانی و خاک حاصلخیر ملایر بستری را مهیا نموده است تا از دیرباز بهترین و با کیفیت ترین انواع انگور در این خطه از خاک ایران زمین تولید شود و همین امر موجب شده تا شهرستان ملایر به عنوان شهر جهانی انگور و کشمش و پایتخت کشمش ایران شناخته شود .

انواع کشمش و مویز ملایر شامل : کشمش آفتابی ، کشمش سایه خشک ، کشمش طلایی ( انگوری ) ، کشمش سلطانی ، مویز فخری ، مویز سیاه شاهانی می باشد که بصورت کاملا طبیعی و ارگانیک تولید می گردد .

خشکبار مویزطلا ، انواع کشمش کاملا طبیعی ملایر را که به روش سنتی در روستا تولید شده است را با بهترین کیفیت خریداری و با ارزانترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار میدهد .

ما امید واریم تجربه دلچسبی از خرید محصولات خشکبار و کشمش ملایر در مویزطلا داشته باشید

هزینه ارسال محصولات

دقت فرمایید : محصولات سفارشی با وزن کمتر از ۲۰ کیلوگرم توسط شرکت تیپاکس به آدرس شما ارسال میگردد و هزینه ارسال هرسفارش ، بسته به وزن و ارزش محصول ممکن است بین ۲۵.۰۰۰ تومان تا ۷۰.۰۰۰ تومان متغییر باشد . هرینه ارسال توسط کارگزاران شرکت تیپاکس درب منرل دریافت می گردد .

تضمین کیفیت محصولات

محصولات ارسال شده توسط مویز طلا با بهترین کیفیت و کاملا طبیعی و ارگانیک می باشند ، در صورتی که کیفیت محصولات مورد پسند شما واقع نشد ظرف سه روز از زمان تحویل فرصت هست تا محصول را مرجوع نموده ، تعویض و یا وجه آن را دریافت کنید